ساسان جهانبخشی

کارشناس توسعه کسب و کار

کارشناس تجارت الکترونیک

0

سبد خرید شما خالی است.

ساسان جهانبخشی

کارشناس توسعه کسب و کار

کارشناس تجارت الکترونیک

نوشته های بلاگ

راهکارهای بهینه سازی مصرف در زندگی به وسیله فناوری زیست شناسی مصنوعی

راهکارهای بهینه سازی مصرف در زندگی به وسیله فناوری زیست شناسی مصنوعی

چه می شود اگر ما بتوانیم فیزیک را ترکیب کنیم با زیست شناسی و به طور سریع روش هایی را توسعه  و مقرون به صرفه کنیم مانند داروهای اختصاصی روی سطح تراشه سیلیسیم برای درمان سرطان ، اختلالات متابولیکی و بیماری های عفونی؟ حالا تصور کنید اگر این فناوری پیشرفته بتواند قدرت طبیعت را مهار کند و مسیرهایی را برای رسیدگی به مهمترین چالشهای بشریت در پزشکی ، تولید و کشاورزی ارائه می دهد.

زیست شناسی مصنوعی

زیست شناسی مصنوعی خیالی دور از ذهن علمی تخیلی نیست بلکه یک فناوری جدید بین رشته ای انقلابی است که هدف آن مهندسی زیست شناسی آسان تر است.  این فناوری همگرایی پیشرفت های شیمی ، زیست شناسی ، علوم کامپیوتر و مهندسی برای طراحی و ساخت اجزای بیولوژیکی ، محلول ها و سیستم هایی است که در جهان طبیعی وجود ندارد.
زیست شناسی مصنوعی را می توان یک جعبه ابزار مبتنی بر زیست شناسی دانست که برای تغییر از انتزاع ، استاندارد سازی و ساخت خودکار استفاده می کند و نحوه ساخت سیستم های بیولوژیکی و گسترش دامنه محصولات احتمالی

Evonetix در حال تجسم دوباره زیست شناسی است و در حال ایجاد یک رویکرد کاملا متفاوت برای سنتز DNA با زنجیره بلند با دقت و مقیاس بی سابقه است. این شرکت بیوتکنولوژی مأموریت دارد تا با تسهیل در زمینه رشد سریع زیست شناسی مصنوعی و بهبود کیفیت ، سرعت و هزینه تولید محلول های بیولوژیکی مصنوعی مانند واکسن های نجات دهنده ، سلامت جهانی مردم را ارتقا بخشد.

Evonetix برای پیگیری سریع توسعه و ارائه بستر پیشرفته خود به بازار ، به شریکی با دانش دامنه عمیق و همچنین محلول بیوسنسور ، پردازش MEMS و تخصص ساخت میکرو نیمه هادی احتیاج داشت. Evonetix Analog Devices، Inc. (ADI) و مرکز نوآوری آن ، Analog Garage را برای کمک به بینایی خود و قرار دادن سنتز DNA در دست هر محقق در سراسر جهان انتخاب کرد.

 

برچسب ها:
درج دیدگاه